Bahçeşehir Matematik Özel Ders Öğretmeni

matematik-bahcesehir-ozel-ders-ogretmeniVelilerin en çok talep etmiş olduğu derslerden biri olan matematik konusunda Biz matematik öğretmenleri olarak sizlere yardımcı olmak istiyoruz matematik öğrenmek isteyenlere ister Okul derslerine takviye isterlerse sınavlara hazırlık veya günlük hayatta kullanmak için matematik özel dersleri alabilirsiniz. Özel Ders konusunda tamamen öğrencilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda bir ders programı yapmaktayız ve Bu doğrultuda bir çalışma yürütmekteyiz. Özel dersleri ister Öğretmenin evinde isterseniz kendi evinizin konforunda özel ders şeklinde alabilirsiniz.

Matematikte klasik yöntemleri destekleyen yöntemler dışında bu klasik yöntemlere Entegre teknoloji ürünleri ile destekleyerek öğrencilere daha faydalı olmaya çalışmaktayız Bu anlamda yapmış olduğumuz eğitsel dökümanları derse hazırlık ve ders sonrası öğrencilere vererek öğrencilerin daha net bir şekilde Matematiksel bilgiye ulaşabilmelerini sağlamaktayız.

Matematik öğretirken kalıplaşmış sabit uygulamalar üzerinde öğretmek yerine dersi sorgulayan bilgiyi sorgulayan kendine özel çözüm yollarını üretmesini bilen öğrenciler yetiştirmeye çalışmaktayım. Aynı zamanda öğrenciler matematik öğrenirken kendi eğitim yaklaşımlarını da oluşturmalarını sağlıyorum bu sayede öğrenciler matematiği daha çok sevmekte eksiklerini ortaya koyabilmekte ve ezberden uzaklaşan bir matematiği öğrenmektedirler. Bu sayede öğrenci matematikle ilgili olan eksik olan kısımlarını daha net bir şekilde tespit edebilecek ve buna bağlı çalışmalar yürütecektir.

Peki sizce Matematik neden bu kadar önemli? Bence matematik eğitim Hayatımızın her yerinde ilk adım olan anaokulunda matematik hayatımıza girer ve eğitim hayatımızın sonuna kadar bizimle birlikte olur. Ülkemizde matematik yapılan sıavlarda öğrencilerin durumlarını belirleme de en etkili olan derslerden biridir. Öğrenci gerçekten matematiği biliyorsa yüksek puan gerektiren bölümleri kazanabilir ve doğru bir hayat için doğru adımlar atabilir Çünkü matematik yapabilen öğrenciler hem YGS hem LYS hem KPSS hem DGS hem Ales sınavlarında başarıyı yakalayabilmektedirler. Üstelik sayısal öğrencisi olsanızda olmasanızda mutlaka matematik hayatımızın Bir dönüm noktasında karşımıza çıkacak Ve matematik biliyorsanız Bu Matematik bilginiz sizin önünüzdeki engelleri ortadan kaldıracaktır Bu yüzden siz de mutlaka matematiği gerekli özeni göstermelisiniz.

Matematik özel dersleri dışında Veli ve öğrenciye Vermiş olduğum eğitim koçluğu hizmetleriyle hem akademik rehberlik alabilecek hem de matematiği en doğru şekilde öğreneceksiniz…

Yorumunuz..

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>