Bahçeşehir Matematik Özel Ders

bahcesehir-matematik-ozel-dersYeni sınav sistemi ve eğitim sistemi sonucu siz değerli veliler hata yapmamak için akademik destek almak istemektesiniz. Okul dışında almış olduğunuz dershane, etüt merkezi gibi ilave dersler dışında özel dersi daha doğru bulan ailelerde bulunmakta. Özel dersi tercih etme sebepleri belli derslerden öğrencilerinin eksikleri bulunması, dershane etüt merkezi gibi yerlere giderek zamandan kaybetmek istememeleri diye düşünebiliriz. Dershane, Etüt Merkezi ve Özel dersin öğrencilerimize mutlaka katkısı olacaktır ama her öğrencide aynı etkiyi göstermediğini tüm eğitimciler olarak kabul etmekteyiz. Temelde eksiği olan öğrenciler için dershaneyi tavsiye etmiyoruz. Birebir ders verebilecek Etüt merkezleri var ve ulaşım problem olmayacaksa diğer bir çözüm noktası da bu olabilir.

Zaman, Ulaşım gibi problemler varsa en uygunu evinizde aldıracağınız birebir özel ders ile derse 2-0 önde başlamış olacaksınız. Özel ders öğretmeninin size yakın olmasına, herhangi bir durumda kısa sürede sizlere ulaşabilecek bir öğretmen olmasına dikkat ediniz. Unutmayın ki derse gelecek öğretmende isteyerek gelmelidir. En önemli nokta ise öğretmenin müfredatı bilen o konuya hakim ve eğitim fakültesi mezunu olmasına dikkat ediniz. Çünkü, pedogojik formasyonu olması onun öğrenci ile iletişim konusunda daha başarılı olmasını sağlayacaktır.

Bende Bahçeşehir bölgesinde eğitim koçluğu yapan bir öğretmen olarak Matematik özel ders konusunda siz değerli velilere yardımcı olmaya çalışmaktayım. Sınav teknikleri, Test Teknikleri, Motivasyon, Dikkat Güçlendirme ve Yükseltme kampları ile öğrencilerinize pozitif katkı yapacağımı düşüyorum. Veli, öğretmen , öğrenci üçgenini ne kadar kaliteli çizersek başarının kalitesinin de artacağını düşünüyorum. Sizde Özel ders çalışma sistemim hakkında bilgi almak ve özel ders konusunda kafanıza takılan sorulara cevap bulmak için arayabilirsiniz..

Eğitim koçluğu yaptığımdan dolayı diğer branşlarda öğretmen arkadaşları da ihtiyaçlar doğrultusunda sizlere yönlendirmekteyim… Bahçeşehir matematik özel ders taleplerinize ise ben cevap vermeye çalışmaktayım.

Referanslarım;

- 2010 Öğrenme Nesnesi Proje Yarışması Türkiye 4.lüğü
- 2011 Eğitimde İyi Örnekler Televizyon Gazetesi Uygulaması İstanbul 1.liği
- Vitamin Ders İşleyiş Yarışması Matematik Dalında İlk 50

Yorumunuz..

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>