Beylikdüzü Matematik Özel Ders

blog3Hayatımızda ve akademik kariyerimizde en önemli yerde bulunan Matematik, çoğu öğrencinin ve ailenin korkulu rüyası gibi gözükse de sağlam temeller attıktan sonra Matematiğin bir problem teşkil etmediğini hepimiz görmekteyiz. Bu bakıma Matematikle alakalı problemi olan ailelere çözüm noktasında yardımcı olmak amacıyla Beylikdüzü ve semtlerinde Matematik özel ders hizmeti vermekteyim. Beykent, Bizimkent, Adakent, Gürpınar, Yakuplu ve Kavaklı semtlerinde sayısız öğrenci ile çalıştım ve tecrübelerimi sınavlarda ve okula takviye derslerde onlara yansıttım. Çalışmış olduğum öğrencilerle güzel başarılar elde ettik.

Her yaş grubu öğrenci için hazırlamış olduğum özel ders programları hakkında bilgi almak ve çalışma sistemim hakkında sorularınıza cevap bulmak için beni arayabilirsiniz.. Ders dışında vermiş olduğum eğitim koçluğu hizmetleri ile çocuklarımızın motivasyon, konsantrasyon ve dikkat eksikliği gibi problemlerine de çözüm üretmeye çalışıyoruz. Özel ders alın almayın özel dersle alakalı sormak istediklerinizi sorabilir, özel ders alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz..

Referanslarım;
- 2010 Öğrenme Nesnesi Proje Yarışması Türkiye 4.lüğü
- 2011 Eğitimde İyi Örnekler Televizyon Gazetesi Uygulaması İstanbul 1.liği
- Vitamin Ders İşleyiş Yarışması Matematik Dalında İlk 50

Beylikdüzü özel matematik dersi talepleriniz için 0 506 702 76 45 nolu telefonu arayabilirsiniz..

Yorumunuz..

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>