Esenkent Matematik Özel Ders

esenkent-matematik-ozel-ders (2)Esenkent Bahçeşehir’e komşu hızla gelişen ve yapılan yatırımlarla büyüyen elit bir semt diyebiliriz. Esenyurt’a bağlı olan Esenkent eğitime önem veren bir yer diyebiliriz. Okyanus Koleji, Doğa Koleji gibi kurumlar Esenkent mevkiisinde kurulduklarını hepimiz görmekteyiz. Esenkent Atatürk ve Esenkent Zübeyde Hanım Okullarıda devlet okulları olarak hizmet veren okullar ama yeterli değiller. Yeni okulların yapılacağı doğrultusunda projeler bulunmakta ve siz değerli veliler bu okulları beklemektesiniz. Esenkentte kurulmuş olan Akbatı Avm bölgeye bir hareketlilik verdi diyebiliriz. Bu bölgeye yapılan Dumankaya, Akkoza Residence, Regnum Elitkent, Parkcity gibi projeler yeni yapılan yerleşim yerleri diyebiliriz.

Siz değerli velilere bölgeyi ve öğrenci profilini bilen bir öğretmen olarak Matematik derslerinde yardımcı olmak isterim. Matematik özel ders konusunda kafanıza takılan sorulara öncelikli olarak cevap verip sonrasındada öğrenci ile iletişim kurarak ileriye dönük akademik adımlarında yanlarında olmak isterim. Genel olarak düzenli bir ders çalışma sistemi ile çalışarak başarıyı yakalamaktayım. Geriye dönük eksikliklerin giderilmesi sonrasındada özgüven aşılayarak Matematik fobisini ortadan kaldırmaktayım. İşlediğimiz konulardaki hakimiyeti sağlamak için tam öğrenme modelini kullanmaktayım.

Odaklanma, öğrenme güçlüğü, dikkat eksikliği gibi problemleri olan öğrenciler içinde özel çalışma teknikleri uygulamaktayım. Ayrıca Matematik dışındaki diğer branşlar içinde değerli öğretmen arkadaşlarımı yönlendirerek öğrenciniz için eğitim koçluğu hizmeti yürütmekteyim. Sizde benzer düşüncülere sahip ve kafanızda bu konu ile alakalı sorular varsa cevaplandırmak isterim.

Eğitim İle ilgili yapmış olduğum çalışmaların almış olduğu dereceler;

- 2010 Öğrenme Nesnesi Proje Yarışması Türkiye 4.lüğü
- 2011 Eğitimde İyi Örnekler Televizyon Gazetesi Uygulaması İstanbul 1.liği
- Vitamin Ders İşleyiş Yarışması Matematik Dalında İlk 50

Sizde Esenkent Matematik özel ders öğretmeni arıyorsanız sorularınızı cevaplandırmak isterim…

Yorumunuz..

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>