Hakkımda

Hakkımda

29 Ekim 1984 Yılında Karabük’te doğdum. İlkokulu Soğuksu Demir Çelik İlkokulunda okudum. İlkokulda sağlam temelli hayaller kurmamımızı sağlayan Sevgi Bilgin Coşkun öğretmenimizin bende katkıları büyüktür.

Ortaokul eğitimime ise Kartaltepe İlköğretim okulunda devam ettim. İlkokula göre daha heyecansız ve monoton geçen bir dönemdi. Lise eğitimime ise Mustafa Yazıcı Süper Lisesinde devam ettim. Arkadaş ortamının en önemli olduğu dönemlerde Muhammet Erdoğan gibi adam gibi adam biri ile tanışmam ve arkadaşlık yapmam benim için en güzel adımlardan biriydi. Okul öğretmenlerimiz Şaban Özkan ve Hakiye Görkem’in kalitesi ise hiç bir zaman tartışılmazdı.

Lise mezuniyeti ile birlikte Abant İzzet Baysal Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliğini kazandım. Üniversiteyi bitirdikten sonra Dersanecilik yapmayı düşündüğümden dolayı Karabük’te Turuncu ve Bil dersanelerinde çalıştım. Üniversite yıllarımdan beri Matematiği Bilişim teknolojileri kullanarak öğrencilere nasıl sevdiririz sorusuna cevap aramayla geçiriyorum. Eğitim teknolojileri üzerine dökümanlar hazırlayorum.

Eğitim üzerine hazırlamış olduğum projelerden bazıları dereceler aldı. Bu projelerim ve aldığım dereceler aşağıdaki gibidir…